Dünya basını, Fenerbahçe ve Jose Mourinho’yu konuştu: İnanılmaz ama gerçek

Fenerbahçe’nin Jose Mourinho için önceki gün Ülker Stadı’nda gerçekleştirdiği imza töreni dünya medyasında çok geniş yer buldu. Birçok ülkeden medya kuruluşları, Mourinho’nun imza töreninden haberler yayınladı.

Dünya medyasından öne çıkan yorumlar şöyle:

MIRROR (İngiltere): Mourinho binlerce taraftarın önünde takımın yeni patronu oldu, Fenerbahçe taraftarına başarı sözü verdi.

A BOLA (Portekiz): Binlerce taraftar önünde imza atan Jose Mourinho’nun gülümsemesi dikkat çekti. İmza törenini milyonlar takip etti.

DAILY MAIL (İngiltere): Portekizli efsane 5 ay sonra futbola döndü. Jose, İstanbul’da on binlerce kişilik coşkulu bir taraftarın önünde tanıtıldı.

BILD (Almanya): Jose Mourinho pop yıldızlarının aşina olduğu bir coşkuyla karşılandı.

MARCA (İspanya): İnanılmaz ama gerçek. Mourinho, Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü oldu. ‘Özel Biri’ için çılgın bir tören düzenlendi.

AS (İspanya): Şampiyonluk kutlamaları coşkusunda geçen törende Mourinho, ‘Artık bu forma benim derim gibi’ dedi.

BBC (İngiltere): F.Bahçe’nin yeni teknik direktörü Mourinho “Bu forma artık benim derim gibi” sözleriyle taraftarları coşturdu.

ATHLETIC (İngiltere): Statta on binlerce taraftar vardı. 200 bini aşkın kişi de töreni YouTube’dan izledi.

SKY SPORTS (İngiltere): Jose Mourinho, Fenerbahçe taraftarları tarafından bir kahraman gibi karşılandı.

RECORD (Portekiz): İstanbul’da çılgın atmosfer! Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü Mourinho “Artık ben de ailenize aitim” dedi.

O JOGO (Portekiz): Mourinho binlerce coşkulu taraftar önünde imzayı attı ve “Burada daha kazanmadan seviliyor gibi hissediyorum” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir